فرش ماشینی کاشان فرش ماشینی کاشان .

فرش ماشینی کاشان

از تولید تا صادرات فرش 1500 شانه برای خرید و سفارش

فرش 1500 شانه

یکی از جدیدترین و بهترین فرش های ماشینی ، فرش 1500 شانه است که با توجه به علاقه مردم هنر دوست ایران به زیباترین اثر ها این فرش را برای منازل خود استفاده می کنند . زمان کمی از تولید این فرش گذشته است اما با استقبال زیادی از طرف مردم همراه بوده است و امکان پیشرفت بسیار زیادی در آن وجود دارد .

برای تولید بهترین فرش های ماشینی باید اصول لازم را از مرحله تولید در نظر گرفت تا فرشی با بهترین کیفیت و قیمت تولید شود .

اگر فرشی تهیه شود که در حد استاندارد های جهانی قرار داشته باشد امکان صادرات آن هم وجود دارد که این امر نیاز به اصول و شرایط خاصی دارد .

تولید فرش ماشینی طی چند مرحله انجام می شود که عبارتند از ریسندگی ، بافندگی و تکمیل فرش . هر یک از این مراحل به صورت مستقیم یا غیر مستقیم بر کیفیت و قیمت فرش تاثیر دارند .

صادرات فرش 1500 شانه هم می تواند به صورت بسیار موفق انجام شود البته اگر اصول تولید ، تبلیغات و فروش آن به صورت مناسب عرضه شود ، این فرش می تواند جزء بهترین کالاهای صادراتی ایران باشد که علاوه بر عرضه هنر ایرانی می تواند به رونق اقتصادی کشور کمک کند .

 

از تولید تا صادرات فرش 1500 شانه

تولید فرش ماشینی همانطور که گفته شد طی چند مرحله انجام می شود که عبارتند از :

ریسندگی : در این مرحله الیاف های مورد استفاده در فرش اعم از نخ خاب و نخ تار و پود تولید می شود که نخ خاب معمولا از جنس صددرصد اکریلیک هیت ست است . این الیاف در بین الیاف های مصنوعی دارای بهترین کیفیت است .

بافندگی : فرش 1500 شانه با تراکم 4500 بافته می شود که برای تولید آن از بهترین دستگاه های فرش بافی با عنوان HCI استفاده می شود . این دستگاه ساخت شرکت وندویل بلژیک است که فرش های ماشینی را مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید می کنند .

این فرش با طرح و رنگ های بسیار متنوع و زیبا در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری تولید می شود . شما می توانید مطابق با سلیقه و نیاز خود بهترین فرش را در بین این محصولات بیابید .

تکمیل فرش : پس از مرحله بافت ، فرش دارای ظاهر زیبا و کیفیت مرغوب نیست و باید تحت فرایند های مختلف حرارت دهی ، آهار و غیره قرار می گیرد تا کیفیت آن افزایش یابد و دارای ظاهر زیباتر باشد .

اگر در محصولات فرش 1500 شانه کاشان که دارای طرح های متنوعی بوده تمامی موارد فوق رعایت شوند علاوه بر تامین نیاز های داخلی می توان این محصولات را به خارج از کشور نیز صادر کرد . برای دیدن تاریخچه فرش ماشینی نیز می توانید کلیک کنید.


برچسب: فرش 1500 شانه، خرید فرش 1500 شانه، فرش هزار و پانصد شانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۷:۳۴ توسط:علی قدیمی موضوع: فرش 1500 شانه نظرات (0)